ROSY DROP

Сортувати
Найпопулярніші
За новизною
Старіше
Дешевше
Дорожче
Bestseller
Патчі під очі ROSY DROP Rosy Drop Perfect Stretch Sheet, 2 pcs [object Object]

0

9 відгуків
Патчі під очі
380.00 ₴
Купити
Bestseller
Патчі під очі ROSY DROP Rose Perfect Stretch Sheet, 60 pcs [object Object]

0

7 відгуків
Патчі під очі
5 150.00 ₴
Купити
Bestseller
Зволожуюча маска для обличчя проти зморшок ROSY DROP Furrowless Mask 1 pcs [object Object]

0

3 відгуки
2 об’єми
Зволожуюча маска для обличчя проти зморшок
1 050.00 ₴
25 мл
150 мл
Купити
Набір бестселерів ROSY DROP Best of Rosy Drop Set [object Object]

0

4 відгуки
Набір бестселерів
3 650.00 ₴
Купити
Сироватка проти зморшок ROSY DROP Wrinkle Serum [object Object]

0

3 відгуки
Сироватка проти зморшок
4 380.00 ₴
Купити
Набір всіх засобів Rosy Drop ROSY DROP A set of all Rosy Drop products [object Object]

0

3 відгуки
Набір всіх засобів Rosy Drop
14 750.00 ₴
Купити
Тонер з екстрактом троянди ROSY DROP Booster Lotion [object Object]

0

2 відгуки
Тонер з екстрактом троянди
2 950.00 ₴
Купити
Крем проти зморшок ROSY DROP Furrow Cream [object Object]

0

1 відгук
Крем проти зморшок
5 150.00 ₴
Купити
Набір бестселерів ROSY DROP Gift Set of all Rosy Drop Products  [object Object]
Набір бестселерів
18 820.00 ₴
Купити

Антивіковий догляд Rosy Drop 

Rosy Drop - це японський бренд професійної косметики, який був створений понад 10 років тому. Основним принципом компанії є застосування передових технологій і виключно високоякісних інгредієнтів для досягнення максимальної ефективності та безпеки продуктів для шкіри. Продукти Rosy Drop не містять парабенів, силіконів і штучних барвників.

У лінійці бренду представлено всього чотири засоби, кожен з яких відповідає потребам шкіри будь-якого типу. Професійний догляд надійно захищає епідерміс від агресивного зовнішнього середовища, знижує вплив активного кисню і вільних радикалів, зменшує зморшки та пігментацію.


Унікальна технологія бренду Rosy Drop

Головна особливість продукції полягає в інноваційних розробках, які стимулюють омолодження епідермісу на клітинному рівні. Фахівці компанії розробили технологію - Balloon Compressing Technology, яка дає змогу кисневій молекулі дійти до газового стану вже через 90 секунд, після нанесення продукту. Таким чином, поживні компоненти, які були стиснуті до найменшого можливого розміру, легко проникають у глибокі ліпідні шари. 

Завдяки цій технології, після нанесення доглядового засобу, пресовані молекули збільшуються в шкірі у 8 разів. Це дає змогу відштовхнути пухкий зовнішній ліпідний шар від внутрішнього і розгладити зморшки. При цьому зволожувальні компоненти залишаються всередині епідермісу протягом двох тижнів. Сьогодні популярні патчі та маску Rosy Drop купити можна і в Україні.


Особливості продукції Rosy Drop

Ще одна перевага продукції бренду полягає у використанні інноваційних натуральних інгредієнтів, завдяки яким досягається висока ефективність антивікових засобів. 

Плацента троянди - запатентований рослинний компонент, що має властивості, схожі з властивостями плаценти тваринного походження. Вона активізує вироблення фактора росту EGF, запобігає окисленню, підтримує омолодження і профілактику фотостаріння шкіри.

Екстракт стовбурових клітин троянди має унікальну здатність трансформуватися в різні види клітин, підтримуючи активну регенерацію тканин. У результаті відновлюється фотопошкоджена шкіра, підвищується еластичність і тонус.

Японська косметика Rosy Drop - це легендарні патчі, тонер, сироватка і крем. При цьому кожен продукт без винятку має омолоджувальний ефект.


Фактори росту EGF у доглядовій косметиці Rosy Drop

Епідермальний фактор росту або EGF - це найсильніший вид білка, який стимулює розмноження клітин і працює як каталізатор біохімічних процесів. Його використання в косметиці покращує кровообіг, посилює регенерацію, стимулює вироблення колагену й еластину. 

Фактор росту фібробластів або FGF - це основні клітини сполучної тканини. Компоненти активно стимулюють роботу позаклітинного матриксу за допомогою клітин сполучної тканини. 

Інсуліноподібний фактор росту або IGF використовується для пригнічення процесу переходу колагену в рідкий стан. Він також підтримує тривалу гідратацію шкіри та сприяє виробленню колагену. Ви можете купити косметику Rosy Drop зі швидкою доставкою по Україні.

Безкоштовна доставка
від 3 000 грн
Легкий обмін та повернення
товарів
Безпечна оплата на сайті або
післяплата
24/7
Служба підтримки
Отримуйте консультацію
менеджера в нашому Інстаграм
Реєструйтесь в програмі
лояльності та отримуйте beauty coins
Сайт використовує cookie файли